www.cvonline.hu

Műszakvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 850020

Logisztikai területen működő partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A beosztottak irányítása, felügyelete, ellenőrzése és motiválása,
  • műszakok tervezése, kialakítása,
  • termelési folyamat felügyelete,
  • az előírások és minőségi követelmények betartatása, az üzem- és munkabiztonság biztosítása, üzemi rend ellenőrzése,
  • a számítógépes vállalatirányítási rendszer működtetése; a napi adminisztráció elvégzése,
  • munkaügyi adminisztráció végrehajtása,
  • kapcsolattartás mind a munkavállalókkal, mind a partnerekkel.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat,
  • több éves műszakvezetői tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • vezetői készségek, felelősségtudat,
  • kiváló szervező- és motivációs készség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • megbízható, ambiciózus személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • csapatmunkára való képesség és nagy munkabírás
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű,
  • könnyűgépkezelői jogosítvány és tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati környezet,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • fix bérezés + egyéb juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, heti 5 munkanap, három műszakos beosztásban.
  • Munkavégzés helye: GYÁL, munkába járás egyénileg.
  • Referencia szám: ETL-001
Kapcsolat:
Szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Kérjük, levelében tüntesse fel a hirdetés referenciaszámát.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyál