www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cég keres

műszakvezető

munkakörbe munkatársat debreceni üzemébe

Elvárások:

  • legalább középfokú élelmiszer-ipari végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • élelmiszer-ipari termelésirányítási gyakorlat
  • jó szervezőkészség
  • határozott, teljesítményorientált személyiség
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • lean ismeretek, illetve munkavégzési tapasztalat

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével 2014. szeptember 9-ig kérjük „Műszakvezető” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő