www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.09.20.
Hirdetés azonosító: 848118

Autóipari gyártó partnerünk számára keresünk műszakvezető kollégákat azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- Munkatársak és csoportvezetők szakmai irányítása, munkájuk felügyelete és támogatása
- A folyamatos termelés biztosítása
- Munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása
- Gyártásközi problémák feltárása majd megoldása
- Termelési folyamatok optimalizálása, hibaforrások minimalizálása
- A minőség és a hatékonyság folyamatos fejlesztése
- Jelentések, értékelések készítése a termelésről, azok prezentálása a vezetőség felé
- A változásmenedzsment során felmerült feladatok elvégzésének irányítása, felügyelete

Elvárások:

- Minimum érettségi, de a felsőfokú végzettség előny
- Legalább 1 éves vezetői tapasztalat (50+ fő irányításában)
- Kommunikáció képes német és/vagy angol nyelvtudás
- Problémafeltárásban, termelésoptimalizálásban szerzett tapasztalat
- Változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs, interperszonális és konfliktuskezelő készség
- Önálló döntésre képes, felelősségteljes hozzáállás
- Határozott személyiség, proaktivitás, kreativitás, fejlesztő szemlélet

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Professzionális munkakörnyezet
- Biztos vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a