www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.09.10.
Hirdetés azonosító: 848117

Csepelen működő nemzetközi energetikai gyártó partnercégünk számára keresünk MŰSZAKVEZETŐ kollégát.

Feladatok:

- Gyártás indítása, műszak átvétele-átadása, műszaknapló vezetése
- Beosztottak munkájának irányítása (kb. 25 fő), létszámtervezés
- Gyártási tervek időben történő teljesítése
- Gyártástechnológia betartatása
- Anyagigénylések lebonyolítása
- Munka- és tűzvédelmi szabályzat betartatása
- Célkitűzések teljesítése

Elvárások:

- Műszaki középfokú végzettség (lehetőleg erősáramú szakon)
- Legalább 3 év műszakvezetői tapasztalat
- Műszaki rajz ismeretek
- Döntésképesség
- Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- Targoncavezetői vagy emelőgépkezelői engedély

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a