www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 840096

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!
Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A kijelölt területen dolgozó instruktorok és sorvezetők közvetlen vezetése, irányítása
  • Felelős az adott műszakba tartozó 50-100 fő közvetett irányításáért.
  • Az adott terület munka és folyamatutasítások szerinti működésének biztosítása
  • Műszakátadások/átvételek zökkenőmentes lebonyolítása
  • Az irányítása alá tartozó termelési terület minőségi, mennyiségi elvárásainak teljesítése
  • Együttműködés a támogató társterületekkel
  • Termelés minőségét javító akciók folyamatos ellenőrzése, betartatása, fejlesztése
  • A beosztott vezetőinek folyamatos fejlesztése, képzése
  • Műszakon belüli létszámgazdálkodás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Gyártó környezetben szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Jelentkezés/További információ

 Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.