www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 946 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Budapest XI. kerületi élelmiszer és vegyi áru raktáráruházunkba keresünk műszakvezető kollégát.
Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik élelmiszer raktáráruházban releváns vezetői gyakorlattal, targoncavezetői vizsgával rendelkeznek.

Feladatok:

  • az áruosztályokat vezető kollégák és munkatársaik munkájának koordinálása, felügyelete,
  • áruátvétel és kiszállítások megszervezése és ellenőrzése
  • raktáráruház napi szintű operatív irányítása,

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • élelmiszer nagykereskedelmi raktárban szerzett többéves vezetői tapasztalat
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • targoncavezetői engedély
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő