www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 826700

Élelmiszeripari termékek gyártásával foglalkozó fertődi Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • a műszak tevékenységének és a műszakban dolgozó munkatársak munkájának irányítása (kb. 50-80 fő)
  • termelési terv alapján meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • higiéniai előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
  • a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése
  • javaslattétel a folyamatok optimalizálására
  • műszakbeosztás, munkaidő, szabadságok tervezése, vezetése
  • új dolgozók betanítása
  • üzemi adminisztráció elvégzése
  • napi együttműködés a termelésvezetéssel
  • termelési eredmények dokumentálása, jelentések készítése a termelésvezetőnek
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • termelő vállalatnál, csoportvezetőként, műszakvezetőként szerzett, legalább 2-3 éves gyakorlat
  • kettő ill. három műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • jó szervező készség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • rugalmasság, terhelhetőség
Előny:
  • német nyelvtudás
  • HACCP és IFS ismeret
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • utazási hozzájárulás
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Fertőd
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fertőd