www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_SL

Feladatok:

  • Sorok között az erőforrások optimalizálása
  • Erőforrások biztosítása a vevői igények kielégítésének megfelelően
  • Dolgozók interjúztatása, kiválasztása
  • BPS elvek betartása, bevezetése, ellenőrzése
  • Napi problémamegoldó megbeszélések levezetése
  • A sorok körüli logisztikai, termelési folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Műszakrendek elkészítése

Elvárások:

  • Több éves széria termelésben eltöltött, minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
  • Lean termelési alapok ismerete

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Idegen nyelv ismerete (német és/vagy angol)

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő