www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

A

magyarországi vállalata gödöllői telephelyre

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A terület vezetőjével együttműködve a havi termelési feladatok végrehajtása
  • A felelősségi körébe tartozó dolgozók irányítása és motiválása, a célkitűzések meghatározása és nyomonkövetése
  • A dolgozók bevonásával a terület folyamatos fejlesztése gyökérokelemző eszközök felhasználásával a kitűzött mennyiségi- és minőségi célok eléréséért
  • Aktív részvétel a vállalat Lean, 6Sigma folyamatainak működtetésében, projektek vezetése a folyamatos fejlesztés érdekében
  • A termelési feladatok végrehajtásához szükséges eszközök és berendezések biztosítása
  • A dolgozók folyamatos képzésének megszervezése
  • A terület adminisztratív feladatainak elvégzése (létszám, szabadság, napi termelési terv, stb.)

Elvárások:

  • Legalább műszaki főiskolai végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Kommunikációs és szervezési készség
  • Határozott személyiség, magabiztos fellépés
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • 6Sigma módszer ismerete
  • Lean tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, kérjük, hogy töltse fel a megadott jelentkezési linken.

Tel.: 06 28 523 626

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő