www.cvonline.hu

Műszakvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 811346

Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünk jóvoltából munkatársat keresünk Műszakvezető pozícióba.

Feladatok:
  • az üllői Logisztikai Elosztó Központ operációjának felügyelete, üzemeltetése,
  • bónuszok és egyéb ösztönző rendszerek és szankciók kidolgozása és fenntartása,
  • a Pick & Pack terület hatékony működtetésének biztosítása, munkafolyamatok ellenőrzése,
  • a terület dolgozóinak irányítása, beleértve a belső és külső munkavállalókat egyaránt,
  • a csoportvezetők napi munkájának ellenőrzése,
  • a kiszedési folyamat és a minőség folyamatos ellenőrzése,
  • a határidők betartása,
  • külső - bérelt munkaerő irányítása,
  • munkaidő keret és a szabadságolások harmonizálása igény szerint,
  • jelenléti ív készítése és riportolása,
  • Lean 5S folyamatok támogatása
Elvárások:
  • középfokú vagy felsőfokú végzettség,
  • MS Office (Word, Excel, Power point) ismerete,
  • 2-3 éves multinacionális cégnél töltött tapasztalat,
  • elosztó központ, logisztikai egységben eltöltött műszakvezetői gyakorlat legalább 3 év,
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • vezetői képesség,
  • jó szervező és kommunikációs képesség,
  • Rendszerben való gondolkodás,
  • 5S iránti elkötelezettség,
  • határozottság, feladat- és eredményorientált személyiség, priorizálási kézség
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Referencia kód: OMI-002
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Üllő