www.cvonline.hu

Műszakvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 804301
lejárt

Siófoki partnercégünkhöz

MŰSZAKVEZETŐ

munkatársat keresünk.

Ref.:655

Műanyag ipari termékek gyártásában két évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat operatív irányítás területére keres munkavállalót, fröccsöntő üzemébe.

A munkakör célja:

A műanyag ipari termékek gyártásához szükséges tevékenységek irányítása, termékek és folyamatok minőségének biztosítása.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • termelési feladatok terv szerinti elvégzése, normaidők betartása,
  • tevékenységben résztvevő munkavállalók operatív irányítása, felügyelete,
  • munkafolyamatok hatékonyságának maximalizálása,
  • társszervezetekkel való együttműködés,
  • a munkafolyamathoz tartozó dokumentáció elkészítése,
  • lean management tevékenységek vezetése,
  • munkatársak szakmai fejlesztésének segítése.

Munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, személyiségjegyek:

  • középiskolai végzettség
  • műszaki és felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • határozott személyiség, vezetői ambíció

Előny:

  • vállalatirányítási szoftver ismerete
  • fröccsöntési tapasztalat

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon holnapunkon, vagy küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Amennyiben az emailes jelentkezést választja, a levél tárgyában, kérjük tüntesse fel a pozíció nevét és referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu