www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 1215 napja lejárt

győri, autóipari üzemünkbe keresünk

Műszakvezető Munkatársat

Feladatok

  • Az összeszerelő  üzem munkafolyamatainak megtervezése, szervezése és felügyelete
  • A vevői megrendelések alapján meghatározott gyártási sorrend ellenőrzése, határidők nyomonkövetése, betartása
  • A logisztikai terület operatív irányítása
  • Az összeszerelési folyamatok mennyiségi és minőségi betartása
  • Karbantartási intézkedések, javítások kezdeményezése, felügyelete

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Többéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Vezetői tapasztalat

Előny

  • Autóipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes németnyelv - tudás

Személyiség

  • Határozott, önálló személyiség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres vállalat

Munkavégzés helye:

  • Győr
Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő