www.cvonline.hu

Műszakvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 775196
lejárt

munkatársat keresünk műanyagipari területre
NÉMETORSZÁGBA

Feladatok:
· Az adott műszakban dolgozó munkatársak, működő folyamatok felügyelete, határidők, minőségi normák betartása,
· termelési folyamatok ellenőrzése, irányítása, szükséges feltételek biztosítása,
· felmerülő problémák kezelése, megoldása,
· személyügyi feladatok ellátása (munkatárs kiválasztása, betanítása, teljesítményének értékelése),
· az adott műszak rendjének maradéktalan fenntartása,
· dokumentációk, riportok készítése, frissítése.

Elvárások:
· Középfokú végzettség,
· felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
· hasonló területen szerzett tapasztalat,
· statisztikai módszerek, minőségbiztosítási szabványok ismerete,
· személyügyi feladatok ellátásához szükséges készségek megléte, valamint vezetői képesség.

Amit leendő munkáltatója kínál:
· Kihívásokkal teli munkakör,
· kulturált munkakörnyezet,
· hosszú távú lehetőség.

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában mindenképp jelölje meg a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu