www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.03.08.
Jelentkezési határidő: 2014.05.31.
Hirdetés azonosító: 772952
lejárt

Elektronikai gyártásban tapasztalt, angolul kommunikáló műszakvezetőt keresünk multinacionális gyártó partnerünk részére budapesti munkavégzésre. Partnerünk fejlődő, több országban gyártóegységgel rendelkező elektronikai gyártó, aki bővülő budapesti üzemébe keres a csapat fejlesztésére tapasztalt és minőségorientált műszakvezetőt műszakos munkavégzésre.

Partnerünk versenyképes fizetés és kellemes, támogató környezetet ajánl a jelentkező műszakvezető jelöltnek.

A műszakvezető legfontosabb feladatai:

• Gyártóterület szervezése és koordinálása
• KPI-ok nyomon követése és jelentése a vezetők felé
• Műszak szervezése, szabadságok kiadása
• Közreműködés új termékek bevezetésében, technológiai fejlesztésekben
• Biztonsági elvek betartatása

Legfontosabb elvárások a jelentkező műszakvezető jelölttel szemben:

• Műszaki végzettség, preferáltan felsőfokú
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás
• Több éves elektronikai gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
• Határozott, magabiztos kommunikáció, jó szervezőkészség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, SAP ismeret előnyt jelent

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.