www.cvonline.hu

Műszakvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 766093

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Az adott műszakban dolgozó munkatársak, működő folyamatok felügyelete, határidők, minőségi normák betartása,
  • termelési folyamatok ellenőrzése, irányítása, szükséges feltételek biztosítása,
  • felmerülő problémák kezelése, megoldása,
  • személyügyi feladatok ellátása (munkatárs kiválasztása, betanítása, teljesítményének értékelése),
  • az adott műszak rendjének maradéktalan fenntartása,
  • dokumentációk, riportok készítése, frissítése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, SAP ismeret,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • statisztikai módszerek, minőségbiztosítási szabványok ismerete,
  • személyügyi feladatok ellátásához szükséges készségek megléte, valamint vezetői képesség.
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió