www.cvonline.hu

Műszakvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 765353

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • 15-30 fő munkájának koordinálása,
  • napi termelés megszervezése a felelősségébe tartozó területeken a vevői igényeknek megfelelő gyártás alapján,
  • dokumentációkezelés,
  • A termelés időben történő elindítása az érvényben lévő indítási utasítások alapján.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • műszakvezetői munkakörben szerzett tapasztalat,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • Saját gépjármű.
Előny:
  • Angol nyelvtudás,
  • Fröccsöntési technológia ismerete
Amit kínálunk:
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Komárom
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
  • Munkaidő: 12 órás munkarend
Kapcsolat:
fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Komárom