www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 1333 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező gyártó cég keres

munkatársat debreceni telephelyen három műszakos munkarendben történő munkavégzésre.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Termelési csoport (létszám: 60-70 fő) munkájának irányítása, műszakbeosztása, ellenőrzése.
  • Az üzemvezető által megadott termelési folyamatok koordinálása.
  • Termelési tervnek megfelelően az emberi, anyag és eszköz erőforrások megtervezése, optimalizálása.
  • Termelés műszaki felügyelete, gyártógépek kapacitásának nyomon követése.
  • A termelés minőségének és mennyiségének folyamatos követése, elvárt szinten tartása.
  • Létszám nyilvántartás, napi, heti műszakbeosztások készítése, személyzeti kérdések kezelése.
  • Oktatások képzések nyomon követése, irányítása.
  • Üzemre vonatkozó munkavédelmi és vonatkozó más jogszabályok betartása, betartatása.
  • Elvárt üzemi rend tisztaság betartása, betartatása, szinten tartása.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • Élelmiszeripari vagy műszaki területen szerzett technikusi végzettség vagy érettségi
  • Min. 3 év termelési területen szerzett szakmai és vezetői irányítási tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés.
  • Eredményorientált gondolkodás és munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség.
  • Csapatszellem.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betöltendő munkakör megjelölésével, kérjük 2014.02.24.-ig az alábbi email címre küldje el.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyaga elküldésével hozzájárul az állást hirdető cég rendelkezésére bocsátott önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő