www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
MŰSZAKVEZETŐ
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú fémipari végzettség, érettségi
  • Fémforgácsolás területén szerzett több éves gyakorlat
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Számítógép magabiztos kezelése
  • Erkölcsi bizonyítvány

FELADATOK:

  • Műszakban dolgozó kollégák munkájának irányítása a minőségi, biztonsági, termelékenységi elvárásoknak megfelelően
  • Munka szervezése, munkafolyamatok koordinálása
  • Együttműködés a terület vezetőivel, gyártómérnökökkel, további műszakvezetőkkel

ELŐNY:

  • Angol nyelv alapszintű ismerete

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal