www.cvonline.hu
Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.24.
Hirdetés azonosító: 643387
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező,elektronikai ipari megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A teljes termelési folyamat ellenőrzése, fejlesztése
  • A termelékenység növelése, a termelési határidők betartása
  • A termelés kontrollálása illetve a standardok betartása
  • Kapacitások illetve szabadságok tervezése
  • A beosztott alkalmazottak irányítása (50-80 fő)
  • A gyártási rendszerekért való felelősség vállalás
  • A munkahelyi biztonsági illetve környezetvédelmi szabályok betartása
  • A vállalat érdekeinek képviselete, azok elfogadtatása a kollégáival

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki (gépipari, villamos-ipari) végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Min. 5 év termelésben/karbantartásban irányítási területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Termelésirányítási rendszerek ismerete, SAP ismerete előnyt jelent
  • Jártasság termelési- és munkaszervezési rendszerekben (REFA, 5S)
  • Karbantartási rendszerek ismerete
  • Alapvető kontrolling ismeretek
  • Jártasság minőségbiztosítási rendszerekben, szabványokban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Analitikus szemlélet
  • Jó kommunikációs képesség
  • Konfliktustűrő - és kezelő képesség
  • Terhelhetőség
  • Képesség új ismeretek gyors elsajátítására
  • Csoportmunkára való alkalmasság

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.