www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 633753

Multinacionális élelmiszeripari partnerünk soproni telephelyére keresünk munkatársat
Műszakvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Az üzemegységben folyó munka napi szintű felügyelete és megszervezése
- Az éves, havi, heti üzemi tervek elkészítése
- A készáruk maximális költséghatékonysággal történő legyártásának és folyamatos jó minőségének biztosítása
- A személyzet folyamatos fejlesztése, és képzése
- Napi munkavégzés a TPM módszertan alapján

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (élelmiszer, gépész, villamos terület)
- Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben, termelésben szerzett tapasztalat
- Csoportvezetői tapasztalat
- TPM módszertani és gyakorlati ismeretek
- Munkavédelmi és munkabiztonsági alapismeretek
- A 3 műszakos munkarend vállalása
- Angol nyelvtudás
- Proaktív hozzáállás, határozottság

Amit kínálunk:

- Modern munkakörnyezet, stabil, nemzetközi vállalati háttér
- Versenyképes juttatási csomag, ösztönző programok
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján