www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
 Hirdetés azonosító: 289929
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálás, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimédia piacokon.A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002-ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.  Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. A jelenleg több mint 600 főt foglalkoztató gyárunk lemezüzemébe keresünk Műszakvezető munkakörbe munkatársakat, aki lendületes személyiségével szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz.

Műszakvezető

Ellátandó feladatok, célok:
  • A termelési tervek és programok folyamatos figyelése és határidőre teljesítésének megkövetelése.
  • Célok és irányelvek betartatása és nyomonkövetése a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében.
  • Új lemezüzemi gépkezelők/hegesztők részére képzés igénylése, ellenőrzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel, a csoport koordinátorokkal valamint az összeszerelő-, és festőüzem vezetőivel, azonnali tájékoztatás a felmerülő problémák esetén.
  • Termékek minőségének gyártás közbeni biztosításának ellenőrzése, anyagkezelési szabályok betarttatása, ellenőrzése.
  • A termelési eredmények, jelenlétek dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:
  • Jó kommunikációs és vezetői képesség
  • Határozott fellépés
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás, ingyenes buszjárat
  • Pezsgő munkakörnyezet

Munkavégzés helye:Alsózsolca

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca