www.cvonline.hu
Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.12.08.
Jelentkezési határidő: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1234255
lejárt

Alkatrészgyártással foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tervezési és szervezési feladatok ellátása;
  • A műszak dolgozóinak irányítása;
  • Karbantartások koordinálása;
  • Együttműködés a gyártástervezéssel, minőségirányítással.

Elvárások:

  • Termelésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat;
  • Legalább 1 éves műszakvezetői tapasztalat;
  • Középfokú (fémipari) végzettség.

Előny:

  • CNC forgácsolási és programozási ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Kiváló munkakörülmények, modern üzem;
  • Szakmai kihívás, felelősségteljes munkakör;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Határozatlan idejű szerződés, akár azonnali kezdés.

Egyéb információ:

  • Munkarend: 2 műszak;
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.