www.cvonline.hu
Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1178203

Svájci multinacionális partnercégünk számára keresünk 2 fő műszakvezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Műszakban dolgozó munkavállalók szakmai támogatása
  • Munkavállalók koordinálása
  • A munkarend betartása
  • Karbantartási, ellenőrzési, tisztítási folyamatok betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év csoportvezetői tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • CNC gépkezelő, CNC gépbeállító végzettség
  • CAD szoftver ismerete
  • Hegesztő képesítés
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • CNC megmunkálógép ismerete
  • Emelőgépkezelő vagy targoncavezető engedély
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezeti háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafetéria támogatás és egyéb juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.