www.cvonline.hu

Műszakvezető

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1117173

A Prohumán Kft. termelési, csomagolási területre keres munkatársat azonnali munkakezdéssel:
Feladatok:

  • Az adott műszakot érintő létszám ellenőrzése, műszakbeosztás elkészítése,
  • Beosztott munkavállalók munkájának szakmai koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Az előírt termelési terv teljesítésének biztosítása,
  • Minőségi kritériumok maradéktalan megvalósítása,
  • Jelentések elkészítése, termelési dokumentumok naprakész vezetése,
  • Termelési megbeszéléseken való aktív részvétel.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 20-25 fős csoport vezetésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • Gyártási területen szerzett gyakorlat,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, stb.)
  • 2 - 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Határozott fellépés,
  • Logikus gondolkodás,
  • Önállóság.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Stabil cégháttér.

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség előny.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc