www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 218 napja lejárt

A Fusetech, elektronikai profilú, nemzetközi gyártó vállalat munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt piaci szerepet betöltő nemzetközi vállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Széles körű juttatási csomag és béren kívüli juttatások
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás
  • Céges mobiltelefon, Laptop
  • Fejlődési lehetőség hosszú távon
  • Szakmai tréningek, továbbképzések
  • Rendezett munkakörnyezet, jó kollegiális légkör

Feladatok:

  • Munkarendelések ütemezése és jóváhagyása
  • Vevői igények kiszolgálása
  • Hatékony létszámgazdálkodás, szükség esetén átcsoportosítás
  • Az anyagellátás folytonosságának biztosítása
  • Döntéshozatal a gyártás megállításáról
  • A selejt folyamat működtetése és szükség esetén selejtcsökkentő intézkedések tétele
  • Cellavezetők szakmai irányítása, munkájuk felügyelete, értékelése
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben
  • A munkabiztonsági előírások betartása, betartatása
  • A minőségügyi kézikönyv előírásainak betartása, betartatása
  • Leltárakban való részvétel
  • Létszámnyilvántartás vezetése vállalatirányítási rendszerben

 A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú végzettség és/vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS Office – excel, word/
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Kaposvár és környéki, valamint messzebb lakó kollégák jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • 5S, Lean eszközök ismerete
  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  • Műszak vagy csoportvezetésben szerzett jártasság

Jelentkezés/Kapcsolat:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fent nevezett elvárásoknak, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címen keresztül. Személyesen érdeklődni a Guba Sándor u. 38. szám alatt lehet a HR osztályon.

Helyek Kaposvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő