www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 219 napja lejárt

A REJLEK Metal & Stamping Kft keres munkatársakat Mórra az alábbi munkakörökbe:

műszakvezető

Elvárások:

  • kf. műszaki végzettség,
  • számítógépes ismeretek,
  • ipari környezetben szerzett irányítási tapasztalat,
  • jó szervezőkészség.

Előny:

  • vezetőüléses targoncákra érvényes jogosítvány és OKJ bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezési csomag (étkezési utalvány, próbaidő után mozgóbér, féléves és éves jelenléti bónusz, egyéb ösztönzők szabályzat szerint),
  • szerződéses járat a környező településekről,
  • gyümölcsfogyasztási lehetőség az egészséges életmód jegyében!

Hosszútávú, stabil munkalehetőséget kínálunk, többműszakos munkarendben!

Józan életű, dolgozni akaró kollégák jelentkezését várjuk!

Pályázatát 2017.01.20-ig munkakör megjelölésével írásban várjuk az alábbi email címre.

8060 Mór, Gyár u.6.

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő