www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 112 napja lejárt

Feladatok:

  • Szervezi és ellenőrzi a gépbeállítók és gépkezelők hatékony munkáját
  • Együttműködik a Gyártástervezővel a heti programok kialakításában
  • Figyelemmel kíséri a gyártást, probléma esetén saját hatáskörében megoldja azokat, amennyiben határkörét túllépő esemény következik be, értesíti a termelési vezetőt
  • Szúrópróbaszerűen ellenőrzi a termékek minőségét
  • Előkészül a következő napi szállításra a termelési asszisztenstől kapott szállítási terv alapján
  • Ügyel a tisztaságra és a rendre
  • Betartja az 5S alapszabályait
  • Irányítja és szervezi a karbantartók munkáját a karbantartási vezető által kiadott karbantartási terv alapján
  • Műszak átadás-átvétel napló vezetése, műszak átadása, mely kiterjed a gyár egész területére
  • Műszakbeosztás készítése, felügyelete

Elvárások:

  •  Középfokú műszaki végzettség
  •  Műszakvezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő és bővülő vállalat
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Orosháza

Jelentkezni:
Az alábbi email címen, vagy önéletrajz leadásával 5900 Orosháza, Gyártelep utca 2. sz.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő