www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • Frissítve 47 napja

Nemzetközi vasúti járműgyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt, vezetői ambíciókkal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető CNC üzem

Feladatok:

  • Minőségileg kifogástalan termékek előállítása a költség és határidős előirányzatok betartásával
  • Az alumínium vasúti kocsik profiljainak és alkatrészeinek megmunkálásához és legyártásához kapcsolódó feladatok és folyamatok koordinálása
  • A gyártás felügyelete és ellenőrzése műszakban
  • A gépkezelők szakmai támogatása
  • A gyártási dokumentáció szakszerű kezelése
  • Gépek rendszeres karbantartásának koordinálása
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése és nyomon követése
  • A vezetői feladatok ellátása, munkaidő-menedzsment, munkaszervezés és beosztás

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú CNC gépkezelői és/vagy CNC forgácsolói -végzettség
  • 3-5 éves szakirányú szakmai tapasztalat
  • Magas szintű és magabiztos műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszközök, mérőműszerek ismerete és kezelése
  • Minőségorientált szemlélet és munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Siemens 840D és Fanuc vezérlés ismerete

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló rendszerszemlélet és szervezőkészség
  • Proaktív és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű cafeteria (teljesítményprémium, jelenléti prémium, magán egészségbiztosítás, egyéb egészségmegőrző- és sportszolgáltatások, színvonalas üzemi étterem kedvező étkezési lehetőség)

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.