www.cvonline.hu

Műszakvezető

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1084913

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • Rábízott termelési terület irányítása
  • Termelési programok teljesítése, gyártási határidők betartása
  • Fizikai dolgozók irányítása
  • Minőségi követelmények betartása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Munkával kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési tevékenységben

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, elektronikai gyártásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vezetői készség
  • LEAN szemlélet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a következő email címre: