www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 99 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.
Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert

munkakörbe.

Akiknek feladata lesz:

  • A műszakban dolgozó munkatársak (20-30 fős csoport) munkájának szakmai irányítása,
  • A gyártási program alapján a gyártás végrehajtása, végrehajtatása,
  • Végrehajttatja az előírt tervszerű karbantartásokat, a gépek meghibásodását jelzi a karbantartásnak,
  • Részt vesz benne, és irányítja az átszerelési munkákat,
  • Dokumentálja a gyártásra fordított időt, gyártás során felmerülő problémákat,
  • Visszajelenti a felhasznált anyagokat, a fel nem használt anyagokat visszajuttatja raktárra,
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel, koordinálja a területek közti együttműködést,
  • A képződő veszélyes hulladékok és göngyölegek előírás szerinti gyűjtése és tárolása,
  • Biztosítja a folyamatos rendet, higiéniát, munkafegyelmet, a biztonságos munkavégzést.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú technikusi, műszaki végzettség, BSC diploma előnyt jelent
  • Minimum 5 éves szakmai-, és minimum 1-3 éves vezetői tapasztalat,
  • Műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Műanyagiparban, vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol, vagy német alapfokú nyelvtudás,
  • Folyamatfejlesztésben való jártasság, 5S, TPM, SMED szemlélet.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre, 2016.10.12-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő