www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 91 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. folyamatos bővítése révén felvételt hirdet

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Termelési feladatok teljes körű irányítása, munkaszervezés
  • 40-50 fő irányítása, motiválása
  • Minőségi, munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Belépő munkatársak integrálása, fejlődésének nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkarend, a fegyelem betartatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség műszaki területen
  • 5-8 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Jó problémamegelőző és stressz tűrő képesség
  • Eredményorientált, strukturált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • LEAN ismeret
  • IFS ismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges képzések, tréningek biztosítása
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Újító ötletek befogadása
  • Cafeteria
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Kulturált munkakörülmények, jó munkahelyi légkör
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Dabas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Rólunk bővebben: www.wellis.hu

Helyek Budapest
Dabas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő