www.cvonline.hu
Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1079104

Népszerű üdítőitalok palackozásával foglalkozó vállalathoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az üzem tevékenységének megszervezése;
  • A gépsorok munkájának, hatékonyságának figyelemmel kísérése;
  • A berendezések karbantartásának biztosítása;
  • A beosztottak fejlesztése, motiválása, munkájuk koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma);
  • Termelési vagy gyártóüzemi (sorozatgyártási) szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás;
  • Jó problémamegoldó és priorizáló képesség.

Előny:

  • Élelmiszeripari/Gépészmérnök végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • LEAN szemlélet (5S, TPM, stb.)

Amit nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Multinacionális, modern termelési környezet;
  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatások (bónuszrendszer, műszakpótlék, cafeteria);
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség.

Egyéb információ:

  • Munkarend: 3+3 folyamatos műszak;
  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti;
  • Vállalati buszjáratok Szigetszentmiklósról, Csepelről, Örs vezér teréről, Határ útról.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.