www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Vállalatunk elektronikai eszközök diagnosztikájával, javításával, felújításával és kapcsolódó logisztikai feladatok ellátásával foglalkozó budapesti üzemébe keres munkatársat

pozícióba

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi, technikum).
  • Minimum 3 éves műszakvezetői gyakorlat termelésben.
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Word, Excel).
  • Precizitás, szabálykövetés.
  • Vezetői készségek.
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság.

Feladatok:

  • Munkatársak irányítása, munkaszervezés, felügyelet.
  • Adminisztráció, riportok, jelentések készítése.
  • Kiszállításért, minőségért való felelősségvállalás.
  • Az irányítása alá tartozó termelési csoport munkájának koordinálása.
  • A gyártási terv pontos teljesítése.
  • Felelősség a minőségi termékek költséghatékony módon történő gyártásáért.
  • A munkabiztonsági, minőségbiztosítási és üzemi rend előírások betartása és betartatása a termelésben.
  • A gyártott darabszámok (selejt és utómunka) lejelentése.
  • Létszámgazdálkodás.
  • Dolgozók motiválása, képzése.

Előny:

  • Lean management ismerete.
  • Elektronikai, nyomdaipari, fényező üzemi tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Magyarországon egyedülálló szolgáltatás
  • Rugalmas vezetés
  • Stabil munkahely

Kérjük, küldje magyar nyelvű önéletrajzát illetve motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő