www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 403 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

munkatársat keres.

A műszakvezető felelős a műszak gördülékeny működésének biztosításáért a tűz- és balesetvédelmi, környezetvédelmi és minőségi előírások betartásával.

Új munkatársunk főbb feladatai:

  • a szervezeti egységbe tartozó munkatársak irányítása, támogatása, munkájának értékelése
  • a gyártás során bekövetkező problémák azonnali észlelése, azok elhárítása, elháríttatása
  • minőségi elvárások betartása
  • új munkatársak betanulási folyamatának támogatása

Munkavégzés folyamatos három műszakos munkarendben.

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (mechanikai/villamossági)
  • legalább 3 év vezetői tapasztalat gyártó környezetben
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A pályázatokat bérigény megjelöléssel várjuk az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő