www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 276 napja lejárt

MULTINACIONÁLIS ÉLELMISZERIPARI VÁLLALKOZÁS

keres

Feladatok:

  • PLC vezérlésű berendezések üzemeltetése,
  • műszakban dolgozók munkájának koordinálása,
  • munkaterület higiéniai állapotának folyamatos biztositása,
  • karbantartásokban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú (elsősorban műszaki/gépészeti) végzettség,
  • műszaki, gépészeti beállítottság, illetve érdeklődés,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • számítógép felhasználói ismeretek,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • igényes munkavégzés,
  • nyitottság a tanulásra, fejlődési lehetőségre,
  • külföldi betanulás vállalása (4 hét).

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, biztos multinacionális cégháttér,
  • hosszú távra tervezett foglalkoztatás,
  • munkába járás támogatása,
  • fejlődési lehetőség.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Vaja

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol