www.cvonline.hu

Műszakvezető

Műanyagipari multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 50 fő munkájának operatív irányítása, ellenőrzése, motiválása

  • termelési terv minőségi-, mennyiségi, hatékonysági- és költségre vonatkozó megfelelésének biztosítása

  • erőforrások, munkafeltételek biztosítása, folyamatos működés felügyelete

  • munkarend beosztás betartatása, szabadságolások kiadása

  • szoros együttműködés az üzemvezetővel

  • termeléshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése

  • aktív részvétel a felmerülő gyártási problémák megoldásában, lean projektekben

  • termék összeszerelés

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség

  • multinacionális környezetben, tömeggyártásban szerzett 10 éves tapasztalat

  • fröccsöntési technológia ismerete

  • számítástechnikai ismeretek

  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés

  • vezetői képességek (30-50 fő)

  • gyakorlatias, termelés közeli hozzáállás

  • határozott személyiség, jó szervező, érdekérvényesítő és vezető készség

Előnyt jelent:

  • Lean-5S-TPM ismeret

  • 6 Sigma ismeret

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Szakmai fejlődés

  • Hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.