www.cvonline.hu

Műszakvezető

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1052599

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Az irányítása alá tartózó dolgozók munkájának szervezése, összehangolása
  • Irányítja a termeléshez szükséges alkatrészek, csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi rendelkezésre bocsátását
  • Gondoskodik az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról a gyártás folyamatos fenntartásáról, támogatja a kihozatal javítását
  • Alkatrész és termék nem-megfelelőség esetén gyártásleállítás, az érintett minőségbiztosítási munkatársak értesítése
  • Biztosítja a munkához szükséges eszközöket a dolgozók számára
  • Folyamatosan ellenőrzi a munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások betartását
  • Jelentéseket, feljegyzéseket készít
  • A napi reggeli megbeszéléseken beszámol az előző napi vagy hétvégi problémákról és észrevételekről a termelésvezetőnek
  • Kapcsolódó fejlesztési projektekben aktívan részt vesz, ellátja a felmerülő célzott feladatokat

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (lehetőleg gépipari végzettség)
  • Minimum 3 éves közvetlen termelésirányítási gyakorlat
  • Fémipari alapismeretek, fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat, gépbeállítói tapasztalat előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Vezetői- szervezési-, munkaügyi-, munkavédelmi ismeretek
  • Aktív részvétel a csapatmunkában

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése