www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 256 napja lejárt

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő Çelebi Ground Handling
Hungary Kft. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

teljes munkaidőben

A munkakör által ellátandó feladatok:
  • Raktári beosztottak munkájának irányítása, illetve ellenőrzése, beosztásuk tervezése.
  • Ügyfelekkel, légitársaságok képviselőivel való kapcsolattartás - import és export légi áruk érkeztetésével és indításával kapcsolatos reklamációk kezelése.
  • Eszközök, berendezések, járművek és bérlemény tisztaságának, állapotának ellenőrzése, karbantartási munkálatok szervezése.
  • Együttműködés a társosztályokkal (HR, beszerzés, logisztika, IT).
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, jelentések készítése.
  • Beosztottak motiválása, kitűzött hatékonysági és teljesítmény adatok elérése.
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Előny – vezetői tapasztalat vagy attitűd
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Hatékony kommunikációs, koordinációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Érdeklődés esetén a jelentkezéseket a ”Foreman” jelöléssel az alábbi e-mail címre
szíveskedjenek küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő