www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 409 napja lejárt

HARMADIK FORRÁS COOP KFT.

A COOP az ország legnagyobb lefedettséggel rendelkező, hazai élelmiszerlánca. Magyarországon a COOP szinte mindenütt jelen van, több mint 30 000 munkatársat foglalkoztat. Az ország egyik legnagyobb magyar tulajdonú munkáltatójaként felelősséggel tartozunk a kollégainkért, ennek érdekében mindent megteszünk, hogy munkatársainknak stabil, hosszú távú munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk.

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • érvényre juttatja a vállalat kereskedelmi politikáját, biztosítja és folyamatosan fenntartja a vásárlók kiszolgálásának magas színvonalát, és az üzlet rendezettségét
  • a műszakjában dolgozó eladók munkájának irányítása, koordinálása
  • üzletvezető munkájának támogatása, távollétében teljes körű helyettesítése
  • árurendelés leadása
  • folyamatos áruátvétel biztosítása
  • pénztárak elszámoltatása, zárásának felügyelete
  • akcióváltások lebonyolításának ellenőrzése
  • napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzésének segítése
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • részvétel a leltár megszervezésében, lebonyolításában

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • erkölcsi bizonyítvány,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás,
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre,
  • kereskedelmi végzettség.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • kereskedelmi munkatapasztalat,
  • középfokú, valamint szakirányú kereskedelmi végzettség

Amit ajánlunk:

  • stabil hosszútávon biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • alapbér + pótlékok + juttatások
  • utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Vas megye: Szombathely,
  • Veszprém megye: Balatonfüred, Csopak, Alsóörs, Balatonakali, Zánka, Balatonudvari, Balatonalmádi, Balatonszőlős.

Jelentkezési e-mail cím: Fényképes önéletrajzokat és jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük, a munkavégzési hely megjelölésével.

Helyek Vas
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő