www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 299 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, nemzetközi autóipari gyártópartnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A gyártási folyamat nyomonkövetése, a gyártás támogatása

  • A terv nyomon követése, végrehajtása, az esetlegesen felmerülő probléma elhárítása

  • Az irányítása alá tartozó dolgozók munkájának szervezése, összehangolása

  • A munkához szükséges eszközök biztosítása a dolgozók számára

  • Nyilvántartások, táblázatok készítése a vezetőség számára

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (minimum érettségi)

  • Minimum 5 év termelésben, műszakvezetőként szerzett tapasztalat

  • Háromműszakos munkarend vállalása

  • MS Office ismeretek

  • Vezetési kompetenciák

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafetéria

  • Bejárás támogatása

  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség

  • Kihívásokkal teli, baráti munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.