www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 589 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

  100 fő alatt foglalkoztató gyártó Partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

30 fő vezetése, irányítása és a dolgozók hatékony munkájának támogatása, létszámtervezés;
Szoros együttműködés a logisztikával, minőségbiztosítással;
Napi/heti termelési terv végrehajtása, a vevői igények alapján optimalizálása;
Termelés előkészítése a következő műszak számára;
Folyamatos alapanyag-ellátás biztosítása a termelési területek számára;
Dokumentációk ellenőrzése.

Követelmények:

Középfokú műszaki végzettsége
Autóipari, hasonló területen szerzett tapasztalat
Egy műszakrend vállalása
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

B kategóriás jogosítvány
Angol vagy német társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Fejér megye, MÓR régió (Tatabányáról is bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Prémium (teljesítmény függő)
Munkábajárási támogatás
Céges telefon

Helyek Bodajk
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.