www.cvonline.hu

Műszakvezető

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1032516

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Folyamatos termelés biztosítása az emberi erőforrás megfelelő tervezésével, szervezésével
  • A közvetlen beosztottak oktatása, vezetése, értékelése és motiválása
  • Technikai támogató csapat munkájának koordinálása
  • A termelési terv szerinti gyártás biztosítása
  • A termelés minőségi, kiszállítási és hatékonysági mutatóinak folyamatos fejlesztése

Elvárások:
  • Középfokú elektronikai, gépész vagy számítástechnikai végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • Beültetési és/vagy tesztelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Jó vezetői készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
  • Versenyképes bérezés, teljesítménytől függő prémium
  • 100%-os utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr