www.cvonline.hu

Műszakvezető

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.17.
Hirdetés azonosító: 1018048

Pozíció leírása / Job description

Magabiztos német nyelvtudással rendelkezel és szívesen részt vennél egy zöldmezős beruházásban?
Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk számára keresünk Műszakvezető pozícióba új munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- Termelési műveletek felügyelete és koordinálása
- Termeléstervezési folyamatok támogatása
- Magas szintű termékminőség, illetve hatékonyság biztosítása
- Minőségi irányelvek és a termelés biztonsági követelményeknek biztosítása és ellenőrzése
- Munkabiztonsági szabályok betartatása

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség, folyamattechnológiai ismeretek
- Termelő közegben szerzett 3-5 éves tapasztalat
- 2-3 éves vezetői tapasztalat
- Társalgási szintű NÉMET nyelvtudás
- 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
- Önszervező készség, döntéshozó képesség
- Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési készség
- MS Office programok ismerete

Előnyt jelent:
- Acélipari szakmai tapasztalat
- Kémiai folyamatok alapismerete
- SAP vállalatirányítási szoftver ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
- Továbbképzési, tanulási lehetőségek
- Részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban, legújabb technológiák megismerése
- Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Magyarország, Gönyű (Győrtől 15 km)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a