www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 377 napja lejárt

Pécsi partnercégünk részére keresünk

műszakvezetőt

3 műszakos munkavégzésre!

Feladatok:

  • Az adott terület tevékenységének irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • A napi/heti gyártási programok és utasítások végrehajtása
  • Kapcsolattartás a részleg vezetőjével a hatékony együttműködés érdekében
  • Munkavédelem, technológiai előírásoknak a maximális betartása és betartatása
  • Hatékony vezetői szemlélet
  • Zavartalan termelés biztosítása, probléma esetén azonnali intézkedés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelésirányítás területén szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő szervezőkészség, probléma megoldási képesség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Autógyártásban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címünkre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő