www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 448 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • Hozzátartozó gyártósorok irányítása a részlegvezető által megadott gyártási tervek figyelembevételével
  • A felmerült problémák lehetőség szerinti leggyorsabb lekezelése, az előírások maradéktalan betartásával
  • A gyártósorok műszakos teljesítményéről az elvárt formátumban történő adatszolgáltatás biztosítása

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Gyártásban szerzett szakmai és 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Min. 15-20 fő irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő