www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 597 napja lejárt

 HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

Autóalkatrész gyártó üzemébe

munkakör betöltésére munkatársat keres.

(3 műszakos munkarend)

Főbb feladatok:

  • Az irányítása alá tartózó dolgozók munkájának szervezése, összehangolása
  • Gondoskodik az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról a gyártás folyamatos fenntartásáról
  • Alkatrész és termék nem-megfelelőség esetén gyártásleállítás, az érintett minőségbiztosítási munkatársak értesítése
  • Biztosítja a munkához szükséges eszközöket a dolgozók számára
  • Folyamatosan ellenőrzi a munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások betartását

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség (lehetőleg gépipari végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás)
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és stressz tűrő képesség, jó problémamegoldó képesség
  • Fémipari alapismeretek, fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat előnyt jelent

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Magas szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. december 31-ig az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő