www.cvonline.hu

Műszakvezető

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat,

a Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkakörbe munkatársat keres.

Akinek feladata lesz:

  • A műszakban dolgozó munkatársak (20-30 fős csoport) munkájának szakmai irányítása,
  • A gyártási program alapján a gyártás végrehajtása, végrehajtatása,
  • Végrehajttatja az előírt tervszerű karbantartásokat, a gépek meghibásodását jelzi a karbantartásnak,
  • Részt vesz benne, és irányítja az átszerelési munkákat,
  • Dokumentálja a gyártásra fordított időt, gyártás során felmerülő problémákat,
  • Visszajelenti a felhasznált anyagokat, a fel nem használt anyagokat visszajuttatja raktárra,
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel, koordinálja a területek közti együttműködést,
  • A képződő veszélyes hulladékok és göngyölegek előírás szerinti gyűjtése és tárolása,
  • Biztosítja a folyamatos rendet, higiéniát, munkafegyelmet, a biztonságos munkavégzést.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú, műszaki végzettség, BSC diploma előnyt jelent
  • Minimum 5 éves szakmai-, és minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat,
  • Műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Műanyagiparban, vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol, vagy német alapfokú nyelvtudás,
  • LEAN ismeret.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát 2015.12.15- ig a lenti e-mail címre küldje el.

Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő