www.cvonline.hu

Műszakvezető

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1000165

Flex állások

A Flextronics International Kft. (tabi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Az irányítása alá tartózó dolgozók munkájának szervezése, összehangolása.
  • Irányítja a termeléshez szükséges alkatrészek, csomagolóanyagok mennyiségi és minőségi rendelkezésre bocsátását
  • Gondoskodik az előírt gyártási folyamat pontos betartásáról a gyártás folyamatos fenntartásáról, támogatja a kihozatal javítását
  • Felelős a gyártás területén lévő rend megfelelőségéért, fejlesztéséért és fenntartásáért
  • Ellenőrzi, felügyeli és intézkedéseket hoz a selejt csökkentése érdekében
  • Alkatrész és termék nem-megfelelőség esetén gyártásleállítás, az érintett minőségbiztosítási munkatársak értesítése
  • Biztosítja a munkához szükséges eszközöket a dolgozók számára
  • Folyamatosan ellenőrzi a munkabiztonsági-, egészségvédelmi- és környezetvédelmi előírások betartását
  • Jelentéseket, feljegyzéseket készít
  • Kapcsolódó fejlesztési projektekben aktívan részt vesz, ellátja a felmerülő célzott feladatokat

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (minimum érettségi)
  • Minimum 3 év, a termelésben szerzett termelésirányítási tapasztalat
  • Vezetői- szervezési-, munkaügyi-, munkavédelmi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Aktív részvétel a csapatmunkában

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre.