www.cvonline.hu

Műszakvezető (V01mv)

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Műszakvezető

V01mv

Veszprémi multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Műszakvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Termelési egységhez tartozó munkavállalók irányítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával a gyártási terveknek megfelelően, biztosítva a gyártási terv betartását, eltérés esetén intézkedés meghatározása és végrehajtása;
  • Új dolgozók betanításának felügyelete, tréningek ütemezése, tréning igény meghatározása, figyelemmel kísérése;
  • Munkaügyi feladatok (hiányzás számontartása, jelenléti  ív vezetése, szabadságok kiadása).
Tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Termelő területen szerzett minimum 2 év tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási vagy gyártástechnológiai ismeretek;
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Vezetői készség (minimum 2 év vezetői tapasztalat);
  • 3 műszak vállalása.

Előny:

  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • Autóiparban szerzett vezetési tapasztalat;
  • SAP, 5S  ismeret.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol