www.cvonline.hu

Műszakvezető Tolna megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.30.
Hirdetés azonosító: 863088
lejárt

Tolna megyei termelő vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető (Ref.787)

A munkakör célja: A folyamatos termelés biztosítása, a minőségi és mennyiségi követelmények betartásával.

Feladatok:

  • A folyamatos, zökkenőmentes termelés biztosítása
  • Határidők betartása, minőségi és mennyiségi követelmények felügyelete
  • Javító intézkedések tétele szükség esetén
  • Kapcsolattartás a felettes termelésvezetővel, információadás, értékelések készítése
  • A megrendelések szétosztása a csoportok között
  • A termelési folyamatok értékelése, a kapacitás nyomon követése
  • A beosztott kollégák munkájának felügyelete, segítése, oktatása, motiválása
  • A munkaterületen a rend és tisztaságra vonatkozó előírások betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, levelező program)
  • Vezetői kvalitások
  • Termelésben szerzett több éves tapasztalat (csoportvezetés, műszakvezetés)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízható, ambiciózus személyiség

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fix bérezés+juttatási csomag

A munkavégzés helye:

  • Tolna megye

Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Kérjük, levelében tüntesse fel a pozíció nevét, és a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu